JUNIORSKICAMPy – skupinová výuka lyžování, víkendy vhodné pro všechny kategorie lyžařů

Lyžařský kemp pro celou rodinu: Zlepšujte své dovednosti společně!

Pokud zbožňujete lyžování a toužíte po zdokonalení svého stylu na sjezdovkách, zároveň se staráte o lyžařský rozvoj svých dětí, máme pro vás řešení. JUNIORSKICamp !

Ale pozor, zlepšení se ve svém lyžování vyžaduje práci a trénink, ať už jste dospělí nebo děti. Můžete se pokoušet zdokonalit sami a riskovat naučení se špatných návyků, nebo se můžete spolehnout na profesionální instruktory, kteří vás provedou správnými technikami. Mnoho lidí je překvapeno, jak rychle lze zlepšit své lyžařské dovednosti pod vedením zkušeného lektora. Vydejte se s námi na cestu ke zlepšení a objevte radost ze zlepšování se na svahu společně s celou rodinou.

Přihlášky zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6wD2bM3xCh4rKuARyKE_dDMhjrHMTOp70TwbX_5stZcUmOA/viewform

Pro koho je camp určen:

Náš program je navržen s ohledem na rodiny s dětmi ve věku od 3 do 16 let. Děti, junioři se zde naučí bezpečně sjet sjezdovku, ti nejmenší udělají své první krůčky na sněhu a ti nejstarší borci se zdokonalí v lyžařské technice. Nezapomínáme ani na Vás rodiče, pokud budete chtít, rádi Vám ukážeme, vysvětlíme a potrénujeme pár obloučků.

 

Jak probíhá výuka:

Skupinová výuka je určena pro děti a mládež, kteří již ovládají základy lyžování. Každá skupina má omezení na maximálně 10 účastníků. U nejmladších účastníků se zaměřujeme na vytvoření pozitivního vztahu k lyžování a zdokonalení základních dovedností, zatímco u starších dětí se soustředíme na technický rozvoj jejich lyžařských schopností.

Pro děti ve věku 3 let a starší, kteří dosud nezačali lyžovat, nabízíme individuální výuku pod vedením našich zkušených instruktorů. Během této individuální výuky se děti mohou naučit základy lyžování a získat sebedůvěru na svahu. Naši instruktoři jsou zároveň zábavní a starostliví, což zajišťuje, že vaše děti budou mít na svahu skvělou dobu a budou v bezpečí.